reveal

5N1K

Kim .

Barış KAHVECİOĞLU'nu tanımak için tıklayınız.

Hamdullah YILDIZ'ı Tanımak için tıklayınız.

Fidel YILDIZ'ı Tanımak için tıklayınız.

Ne .

Türkiye’nin ilk ve tek sınav atölyesi.SBS-YGS-LYS hazırlık özel ders, 2-3 kişilik grup özel dersleri ,en çok 8 kişilik atölye programları , GS üniversitesi iç sınavı ,SAT ve özel yabancı lise öğrencileri için farklı programlar uyguluyoruz .Ara sınıf öğrencilerinin okul başarılarını arttırarak girecekleri sınavda son derece önemli olan okul başarı puanlarının yükselmesine yardımcı oluyoruz. Kendi öğrencilerimize ücretsiz sunduğumuz etkin rehberlik ve danışmanlık hizmetlerini TV programları okul , öğrenci ve velilere uyguluyoruz.

Neden .

Farklıyız çünkü başka fakülteleri bitirip öğretmenlik yapmaya çalışmıyoruz.Eğitim Fakültesi mezunuyuz..

Farklıyız çünkü öğretmenlerimiz 13-17 ve 18 yıllık tecrübeye sahip.

Farklıyız çünkü çalışanımız yok.Çalışan öğretmenlerimizin tümü 3gen Sınav Atölyesi’nin ortağı olduğundan kendi işlerini ileriye taşımak adına gereğinden fazla çalışıyorlar.

Farklıyız çünkü öğretmenlerimizin seçkin yayınevlerinde yayımlanan onlarca soru bankası-konu anlatımlı kitap ve deneme setleri mevcut.

Farklıyız çünkü öğrenci düzeyine göre bireysel testlerimizi kendimiz öğrencimizin düzeyine göre hazırlıyoruz.Tüm öğrenciler için hazırlanan testleri test üretim birimlerinden satın alarak kendi logomuzu basıp öğrenciye vermiyoruz.Deneme sınavlarını ve testleri öğrencimize özel hazırlıyoruz.

Farklıyız çünkü çok sayıda deneme sınavı uyguluyor ve eksikleri tespit edip boşlukları dolduruyoruz.Her konunun bitiminde uygulanan KONU BİTİRME SINAVI nda başarılı olamayan öğrencilerimizle o konuyu öğretene kadar çalışıyoruz.Biliyoruz ki o konudaki eksiklik diğer konularda elimizi kolumuzu bağlayacak.’’Biz işimizi yaptık,konuyu anlattık , anlamadıysa bu onun sorunu ‘’demiyoruz.

Farklıyız çünkü dershane değiliz.Sizi her branştan ders almaya zorlamıyor,ihtiyacınız olduğu derstten ihtiyacınız ve imkanlarınız ölçüsünde ders almanızı sağlıyoruz.Bu sayede biz haksız kazanç sağlamıyor,aileleri de gereksiz bir yükün altına sokmuyoruz.

Farklıyız çünkü laf olsun diye değil gerçek koçluk sistemi uyguluyoruz.Öğretmenlerimizin öğrenci ve yaşam koçluğu sertifikaları mevcut.

Farklıyız çünkü öğrencilerimizi kendi çocuklarımız gibi görüyor ,her tür sorunuyla yakından ilgileniyoruz.Anne-babanın konumundan dolayı çözemeyeceği onlarca sorunu öğrenciyle aramızda eritiyoruz.

Farklıyız çünkü dereceye hazırladığımız öğrenciye de barajı geçme hayali olan öğrenciye de aynı ilgiyi gösteriyoruz.

Farklıyız çünkü burnumuzdan kıl aldırıyoruz.Öğrenci ve velimize 7-24 bir telefon kadar yakınız.

Nerede .

Bahçeşehir koleji arkası defne adasında şirin bir villada eğitim veriyoruz.Çimlerin üzerinde top oynuyor, barbekü yapıyoruz.Akvaryumumuzdaki egzotik canlıları öğrencilerimizle birlikte besliyoruz. Ödüllü su altı fotoğrafçısı olan Barış hoca ile akvaryum-fotoğraf-dalış-winsurf, Hamdullah hoca ile satranç ve Fidel hoca ile sanat ile ilgili bilgi ve deneyimlerimizi öğrencilerimizle paylaşıyoruz.Modern dünyada hobilerin önemini iyi biliyor, hobileri olan bir nesil yetiştirmeye çalışıyoruz.

Ne zaman .

Öğrencimizin başvuru tarihine göre ona özel bir eğitim takvimi hazırlıyoruz.Zamanında başlayan öğrencilerle konuları erken bitirip tekrar çalışmalarına ağırlık veriyoruz.Atölye çalışmalarımızın tarih ve saatleri net.Önceden duyuruyoruz.Başvuru sırasına göre atölye çalışmalarını şekillendiriyoruz.Arzu eden öğrencilere yaz dönemi hızlandırılmış program uyguluyoruz.3 YGS kampı,4 LYS kampı ve 3 SBS kamp dönemimiz var.Kendi öğrencilerimizden kamp çalışmaları için ekstra ücret almıyoruz.Yaz kamp dönemleriyle öğrencilerimizin rakiplerinden birkaç adım önde olmasını sağlıyoruz.

Nasıl .

İşte burası kilit nokta.Nasıl başardığımızı – sistemimizi burada anlatmaya sayfalar yetmez.Görüşme esnasında yüzyüze size aktaracağımız sistemimizle tek yapmanız gerekenin kendinizi bize emanet etmek olduğunu anlayacaksınız.Daha önce duymadığınız hayal dahi etmediğiniz bir eğitim anlayışı ve sistemimiz var.