reveal

HOŞGELDİNİZ

3GEN Sınav Atölyesi İstanbul Bahçeşehir’de 2003 yılında kuruldu. Öğrencilerinin başarılarını yükseltip devamlılığını sağlamanın yanında doğru ve her platformda aranan insan yetiştirme misyonuyla kurulan 3GEN Sınav Atölyesi Türkiye’de ilk kez uygulanan ve başarısı kanıtlanmış konsept atölye programını geliştirmiştir.

Kurumumuz bazı TV programlarına ve seçkin kolejlere danışmanlık hizmeti de vermektedir. TRT’de yayınlanan SINIF 2010 programının eğitim danışmanlığını kurumumuz başarı ile gerçekleştirdi.Bunun yanında öğretmenlerimiz çeşitli dergilerde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Atölyede çalışan öğretmenlerin tümünün piyasada aranan soru bankası ve konu anlatımlı kitaplarının yazarları olması; Bahçeşehir’e Florya, Yeşilköy ve Etiler’den pek çok öğrenciyi çekmektedir. Öğretmenlerin tümünün kurucu ortak olması belirsizlikleri ortadan kaldırıp kaliteyi en üst düzeye çekmiştir.Ekibimizde 15 yıldan az çalışan öğretmenimiz yoktur.

Kurum olarak, diğer kurumlardan farklı olarak öğrenci merkezli eğitim ile sınav odaklı eğitimi uygun dozda yoğurup ciddi bir eğitim anlayışı geliştirdik. Bu sayede öğrencilerimizi sıkmadan, gevşetmeden, fark etmeden hayallerine ulaştırıyoruz. Bu süreçte veli- öğrenci diyaloglarını çok iyi bildiğimizden yaşanması muhtemel pek çok sorunu, önceden tespit ediyor ve önlem alıyoruz.

Öğrencilerimize hem sınav kazanacak yeterliliği hem de dünya standartlarında analitik düşünce yeteneği ve analiz-sentez gücü kazandırıyoruz. Biliyoruz ki bu yetiler hayat başarısı için öğrencimize hayat boyu eşlik ederek onların iş bulabilme ve yapabilme becerilerini artıracaktır.

Her öğrenci farklı karakter ve yetişme tarzına sahip olduğundan her öğrencimize yetilerine uygun eğitim programı uyguluyoruz. Her öğrencinin kendisine özel bir dünyası olduğunu göz ardı etmeden, önce o dünyaya giriyor ve dünyasına uygun , ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen bir başarı modeli oluşturuyoruz.

Öğrencilerimize LED TV veya Akıllı tahtada izlenen Video dersler ile sınırsız tekrar ve soru çözümü izleme olanağı sunuyoruz. Öğrenci konuyu kavrayana kadar tekrar amaçlı video derslerini izleyebilir.

Öğrencilerimizin çoğu dersi olmadığı günlerde de Atölyeye gelerek istedikleri dersi çalışıp sorularını sorabilmektedir. Öğrencilerin çoğunun evde çalışmayı sevmediğini bildiğimizden 3GEN Sınav Atölyesi öğrencisine uygun çalışma ortamında ders çalışma olanağı sunmakta.

Öğretmen-öğrenci-veli 3GEN’ini güçlü kurarak başarıyı ayağınıza getiriyoruz.

Eğitim ciddi bir iştir. Ebeveynler olarak bizler hayatımızın anlamı olan çocuklarımız için en iyisini arzuluyor ve onların başarılarıyla gururlanmak istiyoruz. Çok iyi biliyoruz ki ebeveynlerin çocuklarına bırakacağı en büyük miras iyi bir eğitimdir. Bu uğurda yardım alacağımız kurumu çok iyi incelemeli ve riske girmemeliyiz. Ucunda çocuklarımızın geleceği bulunan sınavlara imkanlarımız ölçüsünde, alanında öncü, ülke çapında tanınmış öğretmenlerle hazırlanmak pek çok riski minimize edecektir. Bu doğrultuda öğretmen veya kurum seçerken çok iyi araştırma yapmalı, en az 3-5 kişinin yorumlarını almalıyız. Çevremizde o kurumla çalışan dostlarımız yoksa çocuğunuzu emanet edeceğimiz kurumdan veli numaralarını isteyiniz. Kendine güvenen kurumlar tereddüt etmeden -velilerine de sorarak- size numaralarını verecektir.

Biz başarılı olmanız için her şeyi düşündük.18 yıldır binlerce öğrenciyi gerek dershane gerekse 3GEN Sınav Atölyesinde hayallerine ulaştırdık. Size kalan tek şey vereceğimiz taktiklere ve sisteme sorgulamadan uymak.

Yıllardır bize göstermiş olduğunuz güven ve destek için tüm öğrenci ve velilerimize teşekkürü borç biliriz. Bundan sonraki çalışmalarımızda bu güvene layık olabilmek için en iyisini yapacağımızın sözünü veriyoruz.

Çocuklarınızın yarın söz sahibi bireyler olmasını istiyorsanız bugün onlara iyi bir eğitim armağan edin. Kahvemizi içmeye bekliyoruz.

Sizden önceki öğrenci ve velilerimizin yorumlarını okumak için buraya tıklayınız.

Saygılarımızla…