reveal

NE YAPMIYORUZ ?

Öğrenciyi yıldıran veya gevşeten dozda eğitim-öğretim programı uygulamıyoruz.

Geçici bilgi pompalamalarıyla kalıcı olmayan bir eğitim vermiyoruz.Zorunlu tekrar dersleri,atölye çalışmaları ve video dersler ile bilgiyi kalıcı hale getiriyoruz.

Ne kadar çok öğrenci o kadar iyi tarzında bir anlayışımız da yok.Kabul ettiğimiz öğrencileri ulaşabilecekleri en üst noktaya ulaştırmak tek hedefimiz.

Gruptaki öğrenci sayısını yıl ortasında arttırmıyoruz.1-2-3 kişilik özel ders gruplarından veya 8 kişilik atölyelerden hangisini seçerseniz seçin taahhüt ettiğimiz sayının üstüne asla çıkmıyoruz.

Niteliksiz kaynaklar kullanmıyor, her biri Türkiye’de tanınmış ve onlarca yayınlanmış ve yayımlanmakta olan eseri bulunan kurucu öğretmenlerimizin hazırladığı yayınları ve piyasada satılmayan özel testlerimizi kullanıyoruz.Yayınlarımızdan bazıları için tıklayınız.

Çalışan öğretmen maalesef yok bizde.Tüm öğretmenler 3gen sınav atölyesinin ortağı olduğu için kendi işini sahiplenip markalaştıran 13 -17 ve 18 yıllık öğretmenler.Yani ,başka bölüm bitirip öğretmenlik yapan,yeni mezun veya Milli Eğitim de çalışıp düşük ücretle dershanelerde çalışan öğretmen maalesef bulunmuyor kurumumuzda.

Öğrencilerin ders dışı ve ailesel sorunlarına " bunlar senin sorunun, kendin çözmelisin." tarzı bir yaklaşım sergilemiyor, sorunu çözene kadar öğrenci ve velimizin yanında oluyoruz.Öğretmenliğin kutsal olan tarafının burası olduğunu düşünüyoruz.

"Herkes anladı bir sen anlamadın" demiyor ve dereceye hazırlanan öğrenciyede çarpım tablosunu bilmeyen öğrenciye de eşit davranıyoruz.Kendi seviyelerine uygun program uyguluyoruz.

Öğrencilerimizden extra danışmanlık ücreti almıyor ve 7-24 öğrenci ve velimize bir telefon kadar yakın oluyoruz.

Öğrencilerimizi sınav koyunlarına dönüştüren bir eğitim koçluğu uygulamıyor, sertifikalı eğitim koçu öğretmenlerimizle ideal dozda eğitim-öğretim uyguluyoruz.

Velimizi yolunacak kaz olarak görmüyor,uzun yıllar sürmesini umduğumuz bir dostluk bağı kurmaya çalışıyoruz.Kayıtlarımızın erken kapanmasında içten gelen bu vicdani tutumun önemli bir yeri olduğunu düşünüyoruz.Öğrencimizi sadece ihtiyacı olan derslerden ihtiyacı olan miktarda derse yönlendiriyoruz.Yani her branştan değil ihtiyacınız olan branş veya branşlardan ders almanızı sağlıyoruz.

Kullandığımız test ve kitapları ,dershanelerin %99 u gibi basma kalıp yayınevlerinden satın almıyor kendimiz üretiyoruz.Yazdığı kitaplarla ülke çapında haklı şöhrete sahip olan yazar öğretmenlerimiz sadece kendi öğrencilerimize özel ve piyasada satılmayan özgün sorularla öğrencilerimizi SBS-YGS-LYS ve GS iç sınavına hazırlamakta.Yabancı özel okullarda okuyan öğrencilere okul ve YGS-LYS programı birlikte uygulanmakta.SAT1 ,SAT2,ABİTUR ve Tubitak Matematik Olimpiyatları için özel programlar uygulanmakta.

Gerekli gelişimi göstermeyen öğrencileri pofpoflayıp yüceltmiyor, düzelme reçeteleri düzenliyoruz.

Öğrencileri özel-zeki-vasat-zengin-fakir gibi kategorize etmeden bireysel özellik ve farklılıklarıyla kucaklıyoruz. Bazılarına değil herkese özel ilgi gösteriyoruz.

İlgi ve bilgiyi birlikte bulabileceğiniz tek adres olan 3gen Sınav Atolyesindeki yerinizi almakta gecikmeyin.